Święto Gminy Wola Krzysztoporska 2024: Spartakiada Przedszkolaków

Choć to dzieci stanęły do rywalizacji, świetnie bawili się też dorośli. W ramach Święta Gminy Wola Krzysztoporska zorganizowana została Spartakiada Przedszkolaka, w której swoje umiejętności zaprezentowały cztery drużyny: dwie z Woli Krzysztoporskiej i po jednej z Gomulina i Bujen.

Dla dzieci przygotowano najróżniejsze konkurencje sportowe: tor przeszkód, slalom z piłką, rzucanie woreczkami na odległość, kręgle, zgadywanki przyrodnicze, przeciągnie liny i dodatkowo konkurs plastyczny promujący zdrowy styl życia (zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną).
Zabawa była doskonała, a ostateczna kolejność wyglądała następująco: I miejsce – Wola Krzysztoporska (żółte koszulki), II – Bujny (niebieskie koszulki), III – Gomulin (białe koszulki), IV – Wola Krzysztoporska (zielone koszulki).

Spartakiada Przedszkolaka została zorganizowana przez LUKS „GRYF” Bujny, Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, wójta gminy Wola Krzysztoporska i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej.

Na zdjęciach przedszkolaki podczas zmagań.

Fot. Anna Wiktorowicz