Święto Gminy Wola Krzysztoporska 2024: Wędkarskie święto w Wygodzie

zdjęcie grupowe wędkarzy na tle stawu

Aż 67 uczestników i 76,65 kg złapanych ryb – a wszystko to podczas zawodów wędkarskich na Dużym Stawie w Wygodzie zorganizowanych 25 maja z okazji Święta Gminy Wola Krzysztoporska. Towarzyszyła im piękna pogoda, wspaniała atmosfera i wyrównana rywalizacja.

– Wielkie podziękowania dla władz gminy i dyrektora GOK za sfinansowanie nagród na konkurs. Obecny był z nami Mieczysław Warszada, zastępca wójta naszej gminy, któremu dziękuję za podsumowanie konkursu, dobre słowo i za rozdanie nagród – mówi Jarosław Warzyński, prezes Koła nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej, które zorganizowało zawody.
A oto ich wyniki wśród młodzieży: I miejsce Zosia Kleczyk, II Alan Filocha, III Alan Płosa, IV Fabian Pisarek, V Przemysław Łaszek.
Wśród dorosłych I był Paweł Wojtania, II Dawid Kołasiński, III Mariusz Płosa, IV Adrian Szulc, V Tomasz Nowak, VI Marcin Gąsior.
– Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i zapraszam na kolejne organizowane przez nasze koło 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka – dodaje prezes Warzyński.
Na zdjęciach uczestnicy i organizatorzy zawodów.

Fot. Anna Wiktorowicz