Święto Gminy Wola Krzysztoporska z Zenonem Martyniukiem

Podobno tylu gości na raz jeszcze w Woli Krzysztoporskiej nie było. Kilka tysięcy osób bawiło 19 czerwca się razem z gwiazdą tegorocznego Święta Gminy Zenonem Martyniukiem [GALERIA ZDJĘĆ]

Prawdziwe tłumy zjawiły się w niedzielę na boisku sportowym w Woli Krzysztoporskiej. Nic dziwnego, bo o godzinie 17.00 na scenie pojawił się niekwestionowany król disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Zanim jednak mieszkańcy gminy i goście z całego regionu usłyszeli „Przez twe oczy zielone…” czy „Życie to są chwile”, na scenie zaprezentowały się przedszkolaki, uczniowie i lokalne zespoły (m.in. Pasjonatki, Iskierki z SP w Parzniewicach).
Przez cały czas trwania imprezy dzieci mogły korzystać z wesołego miasteczka, a dorośli z bufetów gastronomicznych i ogródka piwnego.
O godzinie 16.00 gospodarze gminy – przewodnicząca RG Maria Głowacka i wójt Roman Drozdek oficjalnie powitali zebranych. Dodatkowo publiczność rozgrzała energetyczna zumba i hity muzyki rozrywkowej brawurowo zagrane przez orkiestrę z Gomulina.
Wyróżnienia za swoją pracę i wytrwałość odebrali na scenie sportowcy i trenerzy z terenu gminy. Podziękowano także sponsorom, którzy wsparli organizację tegorocznego święta.
Wspólne śpiewanie nieśmiertelnych przebojów zaserwowanych przez zespół Akcent nie zakończyło zabawy. Porcja tanecznej muzyki z zespołem Grabq, dyskoteka pod gwiazdami z zespołem Red Dance i pokaz sztucznych ogni zatrzymały zebranych na stadionie przy ul. Cmentarnej do późnych godzin nocnych.
Na koniec podziękowania dla wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Kultury za zorganizowanie tak udanej zabawy wójt gminy Roman Drozdek złożył na ręce dyrektor Jolanty Kołacińskiej.