Szczepili się na Rodzinnym Pikniku Woźnickim

Tłum ludzi i pokazy - człowiek z wielkim czarnym balonem

Na boisku w Woźnikach odbył 27 sierpnia się Rodzinny Piknik Woźnicki – Festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień – #SzczepimySię z KGW.

Choć najważniejsze były szczepienia (jednodawkową szczepionka zaszczepiły się 23 osoby), równie ważne były spotkania i wspólna zabawa po bardzo długiej przerwie. Panie z KGW Woźniki „Woźniczanki” zadbały o suto zastawiony stół. Były ciepłe dania, grill, przekąski oraz słodkości. Dla dzieci przygotowano masę konkursów z nagrodami, animacje, malowanie twarzy, tatuaże, bańki mydlane i dmuchane zjeżdżalnie.
– Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia sponsorom: Łukaszowi Pietrasowi i Firmie LechPasz, Andrzejowi Dryżkowi i Firmie Zaopatrzenie Rolno-Ogrodnicze Andrzej Dryżek, Masarni Książek z Piekar, Michałowi Cieślakowi i Firmie „Świat Dziecka”, Ryszardowi i Sylwii Malickim i Firmie RUBIN, radnemu powiatowemu Ryszardowi Cieślakowi, Firmie Kaufland Polska, naszemu DJ Sergiuszowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się realizacji Pikniku Woźnickiego – dodają organizatorzy, czyli Koło Gospodyń Wiejskich „Woźniczanki” oraz Druhowie OSP Woźniki.

Fot Sołectwo Woźniki