Szkolenia dla młodych bezrobotnych!

Prawo jazdy kategorii C, C+E czy kurs spawania metodą MAG oraz TIG – młode, bezrobotne osoby mają szansę wziąć udział w projekcie oferującym szkolenia.

Projekt jest realizowany przez Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Edukacyjnych na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi i jest skierowany do osób niepracujących: bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędzie pracy i biernych zawodowo, w wieku 18 – 29 lat, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego, nieuczących się i niekształcących.

– Uczestnikom projektu oferujemy doradztwo zawodowe wraz z przygotowaniem Indywidualnego Planu Działania, interesujące szkolenia zawodowe kończące się egzaminem państwowym (prawo jazdy kat. C, C+E oraz kwalifikacja wstępna przyśpieszona – komplet szkoleń umożliwiający pracę jako kierowca zawodowy samochodu ciężarowego lub kurs spawania metodą MAG oraz TIG), 3-miesięczne płatne staże zawodowe oraz pośrednictwo pracy, a ponadto wsparcie towarzyszące w postaci stypendium stażowego, zwrotu kosztów dojazdu na zajęcia, wyżywienia, opłacenia egzaminów – mówią organizatorzy projektu.
Szczegółowe informacje na ten temat w załączeniu. Dostępne są również na stronie internetowej: http://www.szkolenia.asise.pl/szkolenia/20-akademia-aktywnosci-zawodowej-woj-lodzkie.html

Nabór do projektu aktualnie trwa i będzie prowadzony do momentu zebrania wymaganej w projekcie liczby uczestników. Pierwsze działania projektowe rozpoczęły się w maju br.

UWAGA! GMINA WOLA KRZYSZTOPORSKA NIE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZEPROWADZENIE PROJEKTU ANI DZIAŁANIA REALIZATORÓW PROJEKTU – AKADEMICKIE STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNO-EDUKACYJNYCH!

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf informacja o projekcie Akademia aktywności zawodowej 1 MB 425
2 pdf plakatA3-akademia_aktywnosci_zawodowej_bez 3 MB 404