Młodzi piłkarze powalczą o mistrzostwo gminy!

Niezwykle emocjonująco zapowiada się piątkowe popołudnie 10 czerwca w Woli Krzysztoporskiej. Najpierw młodzi piłkarze amatorzy zmierzą się w turnieju, a później kibicować będą najlepszym drużynom Europy rozpoczynającym rozgrywki Euro 2016 w piłce nożnej.

Wcześniej na hali i orlikach rywalizowali ze sobą amatorzy seniorzy. Teraz zmierzą się ze sobą młodsi miłośnicy piłki nożnej. Turniej przeznaczony jest bowiem dla mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska urodzonych w 1998 r. i młodszych. Każdy zespół składać się powinien z 10 zawodników (w polu 6 zawodników, w tym bramkarz), a na boisku musi grać minimum 3 uczniów gimnazjum lub podstawówki.
Turniej rozegrany zostanie 10 czerwca na orliku przy GOK w Woli Krzysztoporskiej. Początek zmagań – godz. 16:00. Najlepsze drużyny finału otrzymają puchary i dyplomy, a ich wręczenie nastąpi 19 czerwca podczas obchodów Dni Gminy Wola Krzysztoporska.
Drużyny powinny potwierdzić swój udział do 6 czerwca 2016 r. poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com lub do nauczyciela wychowania fizycznego w Gimnazjum w Woli Krzysztoporskiej – Emilii Chęcińskiej.