Turniej Piłki Nożnej na orliku w Bujnach

Niektórzy po raz pierwszy zmierzyli się w sportowej rywalizacji. 9 kwietnia na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach odbył się Turniej Piłki Nożnej.

Na boisku rywalizowały 4 drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Były to: GKS Bełchatów, Akademia Piłkarska SOCCER, APN Piotrków Trybunalski oraz SP Bujny. Turniej przyniósł uczestnikom wiele emocji i niezapomnianych przeżyć związanych z rywalizacją sportową. Dla wielu z nich było to pierwsze doświadczenie na początku kariery piłkarskiej. Młodzi adepci piłki nożnej dali z siebie wszystko i udowodnili, że rywalizację mają we krwi. Podczas rozgrywek wyróżniono uczestników, którzy wykazali się niezwykłą pasją i walecznością. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jan Sianos z SP w Bujnach, a liderem wśród bramkarzy – Filip Stępień z APN Piotrków Trybunalski.
Na uczestników sportowych zmagań czekały medale i nagrody.
Organizatorami rozgrywek byli: Rada Rodziców przy SP w Bujnach, wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, dyrektor SP w Bujnach Elżbieta Przybył, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim oraz trener piłki nożnej Andrzej Orszulak.
Organizatorzy dziękują sponsorom, którzy pomogli w przygotowaniu rozgrywek: Janowi Kaucowi, wójtowi gminy Wola Krzysztoporska Romanowi Drozdkowi, dyrektor SP w Bujnach – Elżbiecie Przybył, Radzie Rodziców przy SP w Bujnach, Andrzejowi Orszulakowi, Stanisławowi Sipie, Michałowi Sikorskiemu, Radkowi Bieńkowi, Damianowi Stacharczykowi, Tomaszowi Sobierajowu, Zakładom Mięsnym PAMSO, masarni BIENIEK, Michałowi Gaworczykowi, ks. Jerzemu Peterze, rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc i przygotowanie imprezy.
– Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić dodają organizatorzy.