Uczennice Szkoły Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie uczestniczyły w Gali Finałowej X edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego „Piszę sercem, sercem maluję…”. I wróciły z nagrodami!
Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 7 maja 2026 r. Hanna Kędziora zdobyła I miejsce w kategorii „Fraszka o zdrowiu”, Martyna Wężyk otrzymała wyróżnienie.
Prace konkursowe oceniał wiceprezes Związku Literatów Polskich Andrzej Dąbkowski.
Serdecznie gratulujemy uczennicom talentu, kreatywności i sukcesów literackich!
Fot. SP Gomulin




