W Parzniewicach było zdrowo, wesoło i kolorowo!

Dzieci rzucaja do wielkie tarczy darta

W Parzniewicach 4 września odbył się pierwszy Rodzinny Festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW Parzniewice, na którym można się było zaszczepić jednorazową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

Ze szczepienia na miejscu skorzystało 18 osób. Szczepieniom towarzyszył festyn rodzinny, podczas którego dorośli i dzieci mogli skorzystać z waty cukrowej, zabaw sportowych i konkursów oraz dmuchanych zjeżdżalni, darta, malowania twarzy. – Hitem okazały się beczki ciągnięte przez traktor i pokaz ratownictwa technicznego zorganizowany przez OSP Parzniewice. A 12. Drużyna Harcerska „TEM” z Bełchatowa zadbała o to, by nasze dzieci poznały tajniki harcerstwa i przeżyły niezapomniane zabawy z harcerkami – dodaje Justyna Herbuś przewodnicząca KGW Parzniewice.
Dorośli mogli liczyć na pyszności przygotowane przez KGW, wspólne rozmowy i tańce przy ognisku, do których przygrywał niesamowity DJ.
– Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i mamy nadzieję, że to nie był ostatni taki festyn w naszej miejscowości – dodają organizatorzy z KGW Parzniewice.

Fot. KGW Parzniewice