W sobotę początek sezonu wędkarskiego

Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia o godz. 7.00 na dużym stawie w Wygodzie rozpocznie się sezon wędkarski Koła nr 35 z Woli Krzysztoporskiej. Wcześniej wędkarze przy wsparciu gminy zadbali o teren łowisk.

Wędkarze w ramach czynów społecznych naprawiali groble wszystkich stawów oraz kontrolowali upusty, rowy i przepławki. – Składamy podziękowania dla władz gminy za pomoc finansową i sprzętową – dodaje prezes koła Jarosław Warzyński.
Zarząd koła zatwierdził też plan pracy koła na rok 2019. – Podjęte zostały decyzje o zakupie materiału zarybieniowego, który powędrował do naszych stawów. I tak wody naszych zbiorników zostały zarybione karpiem, amurem, linem, karasiem złotym i srebrnym oraz tołpygą. Zarząd koła życzy wszystkim wędkarzom udanego sezonu, dużych, pięknych złapanych okazów i odpoczynku na łonie natury. Tych, którzy nie są zrzeszeni w strukturach PZW, zapraszamy na konkursy, które będziemy organizować jak co roku, a o ich terminach poinformujemy poprzez ogłoszenia i na stronie internetowej koła –dodaje Jarosław Warzyński.