Wędkarski początek wakacji

Były ryby i pogoda. W sobotę, 22 czerwca Koło nr 35 PZW z Woli Krzysztoporskiej zorganizowało w Wygodzie zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży szkolnej z okazji zakończenia roku szkolnego. Na starcie stanęło 27 uczestników.

– Dopisały ryby i pogoda, rywalizacja była bardzo zacięta, aczkolwiek prowadzona w miłej, przyjaznej atmosferze. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Zuzanna Wochyń, na II miejscu znalazła się Anna Krakowiak, III miejsce zajęła Maria Sobieraj. Najlepszy z chłopców był Marcel Pawłowski, II miejsce zajął Paweł Kocałek, III miejsce – Mateusz Skalski. Gratulujemy i wszystkim życzymy spędzenia pięknych i bezpiecznych wakacji – mówi Jarosław Warzyński z Koła nr 35.

Z kolei w niedzielę (23.06) dorośli wędkarze w liczbie 18 rywalizowali nad zbiornikiem Cieszanowice. I miejsce zajął Paweł Szulc, II miejsce Grzegorz Kocałek, a III Jarosław Warzyński. Gratulacje i jak widać członkowie zarządu tym razem nie odpuścili.
– Chcemy też przekazać ważną informację. Grzegorz Kocałek został mistrzem okręgu piotrkowskiego metodą spinningową, a II miejsce zajął jego brat Paweł. Gratulacje – dodaje prezes Koła nr 35. – Zapraszam też na kolejne zawody dzieci i dorosłych niezrzeszonych w PZW z okazji Dnia Chemika w dniu 6.07.2019 od godz. 9.00 – mówi Jarosław Warzyński.