Wkrótce rusza bezpłatny system powiadomień SMS!

Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej uruchamia bezpłatny system powiadomień SMS. To w tej chwili najszybszy i najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do jak największej liczby osób.

Dzięki niemu wszyscy zainteresowani mieszkańcy będą otrzymywać krótkie powiadomienia SMS o ważnych wydarzeniach gminnych, ostrzeżenia o zagrożeniach, a także informacje dotyczące płatności i zobowiązań. Wystarczy się zarejestrować!

– Mimo stosowania dotychczas różnego rodzaju form informowania mieszkańców gminy o ważnych sprawach i wydarzeniach, wielokrotnie spotykałem się z narzekaniem, że niektórzy ich nie otrzymują lub otrzymują zbyt późno. Stąd jestem przekonany, że bezpłatny system informowania SMS, jaki za moment wprowadzimy, wyeliminuje niedosyt mieszkańców i pozwoli błyskawicznie przekazać każdą ważną informację, co na pewno zwiększy bezpieczeństwo, zwiększy frekwencję na gminnych uroczystościach i pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów z tytułu nieuiszczania należności w terminie – przekonuje wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.

Za pośrednictwem systemu SMS wysyłane będą informacje o istotnym znaczeniu dla mieszkańców naszej gminy:
– informacje społeczne np. o najważniejszych imprezach kulturalnych, sportowych organizowanych na terenie gminy,
– informacje o zbliżających się terminach płatności za wywóz odpadów komunalnych lub podatków lokalnych;
– informacje kryzysowe np. o nadchodzących nawałnicach, falach pogodowych, planowanych upałach czy dużych mrozach i zamieciach śnieżnych, różnego typu awariach, utrudnieniach w ruchu, falach powodziowych.

Żeby korzystać z BEZPŁATNEGO systemu informowania, wystarczy wypełnić formularz (wraz z regulaminem do pobrania poniżej) i dostarczyć go pocztą, osobiście lub za pośrednictwem sołtysów do Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej (ul. Kościuszki 5, 97-371 Wola Krzysztoporska) z dopiskiem System Powiadamiania SMS.

Zachęcamy do rejestracji i korzystania z dostępu do najważniejszych informacji z terenu gminy Wola Krzysztoporska!

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc SMS Formularz do rejestracji lub wyrejestrowania 35 KB 643
2 pdf SMS regulamin świadczenia usługi 156 KB 533