Wójt Roman Drozdek „Człowiekiem Roku 2018” w powiecie piotrkowskim

Wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek otrzymał tytuł „CZŁOWIEKA ROKU 2018” w powiecie piotrkowskim w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” za rozwój gminy. Na laureata, który przeszedł do finału wojewódzkiego, nadal można oddawać głosy. Głosowanie zakończy się 27 lutego.

Przypomnijmy, że plebiscyt prowadzony jest pod patronatem „Dziennika Łódzkiego” i „Expressu Ilustrowanego”. Nominacje do tytułu zgłaszała redakcyjna kapituła, proponując tych, którzy wyróżnili się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęli sukcesy i znacząco zasłużyli się dla lokalnej społeczności. Ale ostatecznego wyboru dokonali czytelnicy i internauci, oddając głosy na wybranych kandydatów. Wójt Roman Drozdek zwyciężył w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna”, otrzymując 470 głosów. Jak pisze „Dziennik Łódzki”: „Roman Drozdek, wójt gm. Wola Krzysztoporska. Nominowany za rozwój gminy – rekordowe inwestycje. W 2018 r. wydano na nie ok. 26 mln zł. Najważniejszą jest dokończenie budowy kompleksowego systemu odprowadzania i oczyszczania ścieków. Wyzwaniem była też budowa 12 palców zabaw z siłowniami. Na poprawę stanu dróg wydano ok. 1 mln zł.”
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie plebiscytu!

Żeby zagłosować na Romana Drozdka, wysłać można SMS:
USM.260
na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

lub zagłosować tzw. klikiem (szczegóły na: https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/roman-drozdek%2C452525/#coin-plebiscyty).