Wspólna wędrówka po kartach historii

Maluchy ubrane w galowe stroje z kotylionami śpiewają hymn narodowy

Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej postanowili uczcić Narodowe Święto Niepodległości, przygotowując prezentację o historii Niepodległej i uczestnicząc w akcji „Szkoła do hymnu”.

– Dnia 11 listopada przypada 102. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Ponieważ w tym trudnym czasie pandemii nie możemy się spotkać jak co roku – na uroczystej akademii, to Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej postanowiła uczcić to wydarzenie poprzez opracowanie bardzo ciekawej prezentacji „Wspólna wędrówka po kartach historii” i umieszczenie jej na stronie szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią – mówią nauczyciele: Lucyna Lasek, Krystyna Pytka, Emil Paszta, Krystyna Koszelak, Wanda Stępniewska

Ponadto oddziały przedszkolne pod kierunkiem wychowawców i przy akompaniamencie pana Emila Paszty dołączyły do akcji „Szkoła do hymnu”, a uczennice klas siódmych uroczyście odśpiewały hymn państwowy. Zapraszamy do celebrowania tego ważnego święta – także poprzez obejrzenie zdjęć i relacji w mediach społecznościowych szkoły.

„SZKOŁA DO HYMNU”