Wygrali rajd w Białym Dunajcu

Reprezentacja gminy Wola Krzysztoporska i LUKS GRYF Bujny przy Zespole Szkół CKP w Bujnach wygrała XXXIV Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski w Białym Dunajcu.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: bieg narciarski Patryk Jankowski I miejsce, Jakub Sadura VIII miejsce; śniegowy tor przeszkód Mateusz Stempień IV miejsce, Igor Krawczyk IV miejsce; konkurs wiedzy o Podhalu i okolicy III miejsce Marta Piasta, IV miejsce Milena Tasarz; projekt zagrody turystycznej I miejsce i II miejsce przygotowały Milena Tasarz, Monika Tasarz i Milena Milczarek, co w sumie dało I miejsce w klasyfikacji OPEN i szkół ponadgimnazjalnych, I miejsce jako gmina, powiat i województwo.
Oprócz zmagań sportowych młodzież uczestniczyła w wycieczce do Wadowic, gdzie zwiedziła Muzeum Jana Pawła II. Była też nauka jazdy na nartach pod Nosalem i na hali Szymoszkowej i kibicowanie podczas Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich panów w Zakopanem, a wieczorem relaks się w aquaparku na termach w Zakopanem. Opiekunem młodzieży była Anetta Mielczarek.