Zagrają w badmintona o mistrzostwo gminy

Badminton - na pierwszym planie dłoń z lotką, w tle zawodnicy
Fot. Pixabay

Pierwszy Gminny Halowy Turniej w Badmintona odbędzie się 30 października (sobota) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej, a poprowadzi go utytułowana była zawodniczka polskiej kadry badmintonowej, piotrkowianka Dorota Danielak. Uwaga! Przed turniejem odbędzie się mecz pokazowy aktualnego mistrza Polski (do lat 23) w badmintonie w grze indywidualnej Mateusza Danielaka oraz mistrza Polski w grze deblowej i wicemistrza w grze indywidualnej (do lat 17) Maxa Danielaka. Będzie to niepowtarzalna możliwość zobaczenia w naszej gminie badmintona na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Na turniej zapraszają: Gminne Zrzeszenie LZS Wola Krzysztoporska i klub badmintonowy z Woli Krzysztoporskiej Lotka Wola.

– Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 17.00, ale zainteresowanych zapraszamy do zapisów już od godz. 16:30 – mówi Marcin Olejnik z klubu Lotka Wola.

Zawody odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych:
– do lat 15 (oddzielnie dziewczęta i chłopcy)
– powyżej lat 15 (oddzielnie kobiety i mężczyźni).

Uwaga! Osoby poniżej 18 roku życia powinny przyjść na turniej z opiekunem, który wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych podopiecznego w celach związanych z przeprowadzeniem turnieju.

Na czołowych zawodników w każdej kategorii czekają atrakcyjne nagrody.

– Celem turnieju jest propagowanie zdrowego stylu życia i dobra zabawa. Jest on skierowany do amatorów i każdy ma szansę na dobry wynik. Serdecznie zapraszamy! – dodają organizatorzy.

W załączeniu regulamin turnieju i konieczne zgody.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Badminton Regulamin, zgody 61 KB 195