Zapraszają do rozmów o regionie

plakat : napis Trybunalskie Rozmowy Regionalne;WSPÓLNIE ODKRYJMY NIEZWYKŁE MIEJSCA, LUDZI I HISTORIE ZWIĄZANE Z TWOIM REGIONEM! obok mapa powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego i troje młodych ludzi - chłopak z gitarą, dziewczyna z mapą, chłopak uśmiechnięty w kraciastej koszuli

Do wspólnego odkrywania niezwykłych miejsc, ludzi i historii związanych naszym regionem zachęcają organizatorzy konkursu „Trybunalskie Rozmowy Regionalne” – Radio Strefa FM i portal epiotrkow.pl. Za najlepsze opowieści o regionie przewidziano nagrody!

plakat : napis Trybunalskie Rozmowy Regionalne;WSPÓLNIE ODKRYJMY NIEZWYKŁE MIEJSCA, LUDZI I HISTORIE ZWIĄZANE Z TWOIM REGIONEM! obok mapa powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego i troje młodych ludzi - chłopak z gitarą, dziewczyna z mapą, chłopak uśmiechnięty w kraciastej koszuli; poniżej informacje jak w treści wiadomościJak zachęcają do odkrywania lokalnej historii organizatorzy konkursu?

Ludzie, natura, architektura… – każdy powód się liczy!
– Zgłoś najciekawsze – Twoim zdaniem – miejsce z regionu piotrkowsko-radomszczańskiego.
– Przekonaj nas, że to właśnie ono jest warte naszej uwagi.
– Wybierzemy i nagrodzimy najciekawsze miejsca, a Twoją historię opublikujemy na portalu ePiotrkow.pl oraz na antenie Radia Strefa FM.
– Zgłoszenia do akcji przyjmowane są w terminie 24.05-20.06
– Głosowanie na najciekawsze miejsca odbywa się w dniach 28.06 – 31.08.

Nagrody dla zwycięskich miejsc:

NAGRODA GŁÓWNA
5000 zł
NAGRODA II STOPNIA
3000 zł
NAGRODA III STOPNIA
2000 zł

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na https://trybunalskierozmowy.epiotrkow.pl/.