Zapraszamy do teatru, a właściwie…na Olimp!

Już w najbliższą sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej kolejny spektakl w wykonaniu grupy teatralnej DlaNiepoznaki z Pabianic.

„Olimp”, czyli skok na kasę, to pełnowymiarowy spektakl o sile kultury. Rzecz dzieje się w antycznej Grecji, na Olimpie, gdzie trwa nieustająca impreza, ambrozja leje się litrami, a znudzeni bogowie wymyślają coraz to nowe rozrywki.

Wydawałoby się, że nic nie zachwieje olimpijskiego raju i sielankowego życia bogów aż do dnia, gdy okazuje się, że skarbiec zieje pustkami. Bogowie stają przed dylematem: komu obciąć dotacje, aby przetrwać trudne czasy oczekiwania na wpływy do budżetu. Żaden pomysł nie wydaje się dobry, a czas ucieka. Pewnego dnia Zeus wpada na pomysł, aby cofnąć pieniądze przeznaczone na kulturę. Oj, będzie się działo, gdy Muzy odpowiedzialne za poszczególne dziedziny kultury i sztuki postanowią Zeusa przechytrzyć…
– Dwugodzinna komedia z przesłaniem pełna muzyki, śpiewu i tańca przypadnie do gustu widzom bez względu na wiek. Serdecznie zapraszam na spektakl do GOK-u w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) już 21 kwietnia o godz. 18.00. Zapomniałam dodać, oczywiście wstęp wolny! – zachęca do obejrzenia spektaklu radna Beata Wieczorek ze stowarzyszenia „Aktywnie do woli”, która po raz kolejny, przy współpracy z GOK, zorganizowała wizytę grupy teatralnej DlaNiepoznaki z Pabianic w Woli Krzysztoporskiej. Warto dodać, że poprzednie przedstawienia spotkały się z bardzo przychylnym odbiorem wśród widzów.