Zapraszamy na Galę Boksu do Gomulina!

Już w najbliższą sobotę, 15 września w Gomulinie odbędzie się Gala Olimpijskiego Boksu Amatorskiego o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka. Początek walk o godzinie 14.00.

Walki pięściarzy obejrzeć będzie można w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie, ul. Szkolna 2.
Gala Olimpijskiego Boksu Amatorskiego o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka jest formą promowania aktywności sportowej i próbą zainteresowania nią mieszkańców gminy. Jest też formą promocji gminy, bo – mamy nadzieję, że – by obejrzeć walki bokserskie „na żywo” – przyjadą do nas goście z gmin ościennych, a może nawet kibice z całej Polski. Będzie warto, nie tylko po to, żeby zobaczyć, jak wygląda walka na ringu, ale i porozmawiać z gościem specjalnym Henrykiem Petrichem − polskim bokserem, medalistą olimpijskim, medalistą mistrzostw świata i Europy, wielokrotnym mistrzem Polski.
Zgromadzona w Gomulinie publiczność będzie miała możliwość obejrzeć ok. 15 – 20 walk.
Organizatorami przedsięwzięcia są: Gmina Wola Krzysztoporska, Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej i Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Widzew Łódź, pod patronatem Okręgowego Związku Bokserskiego w Łodzi.
Sponsorem głównym przedsięwzięcia jest Eko-Region sp. z o.o. Bełchatów. Organizację turnieju wsparli też: Jan Kauc Usługi Transportowe, Zbyszko – Galeria Mięs i Wędlin, a patronatem medialnym objęli galę Radio Strefa FM Piotrków, „Tydzień Trybunalski”, portal ePiotrkow.pl.