Zapraszamy na IX Bieg Niepodległości

Plakat IX Bieg Niepodległości

Tradycyjnie już 11 listopada odbędzie się w Woli Krzysztoporskiej IX Bieg Niepodległości. Tym razem spotykamy się o godzinie 12.00 w parku przy ul. Piotrkowskiej w Woli Krzysztoporskiej, by najpierw wspólnie odśpiewać Mazurka Dąbrowskiego. A tuż po nim odbędzie się bieg na dystansie 1918 m (zapisy do biegu już od godziny 11.30; start od ul. Fabrycznej). Tym razem będzie to tylko bieg w kategorii open, a wręczenie pucharów nastąpi podczas popołudniowych uroczystości w Gminnym Ośrodku Kultury (godz. 16.30).

Mapa biegu naniesiona na plan parkuBędzie też można wziąć udział w biegu wirtualnym, co oznacza, że uczestnik sam wybiera sobie trasę, dokumentując przebycie dystansu za pomocą dostępnych aplikacji. Po ukończeniu biegu uczestnicy proszeni są o przesłanie zdjęć/screenów ze swoimi wynikami na adres: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com. Biegacze wirtualni mogą liczyć na medale za uczestnictwo, nie będą natomiast uwzględnieni w klasyfikacji generalnej.
Organizatorami biegu są: Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, ULKS „TYTAN” Wola Krzysztoporska, Gmina Wola Krzysztoporska i Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej.
Szczegółowy regulamin biegu, mapa oraz potrzebne zgody w załączeniu.
Plakat IX Bieg NiepodległościWięcej o obchodach Narodowego Święta Niepodległości TUTAJ.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Regulamin organizacyjny biegu niepodległości 2021 874 KB 233