Zapraszamy na mikołajkowe turnieje piłkarskie

Zawodnicy w biało-czerwonych koszulkach siedzą oi patrzą na rozgrywkę przy siatce

Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia w Gomulinie organizowane są dwa turnieje piłkarskie – Turniej Mikołajkowy w piłkę siatkową i Mistrzostwa Gminy w Halową Piłkę Nożną. Zachęcamy drużyny do udziału. Turnieje odbędą się bez udziału publiczności.

Obydwa turnieje odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gomulinie (ul. Szkolna 2).

Międzygminny Turniej Mikołajkowy w Piłkę Siatkową Mężczyzn o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka rozpocznie się o godzinie 11.00, a mogą w nim uczestniczyć członkowie LZS, LKS, ULKS, LUKS gminy Wola Krzysztoporska i drużyny zaproszone.
– Naszym celem jest popularyzacja siatkówki i wyłonienie najlepszej drużyny turnieju, a także promowanie zdrowego trybu życia – mówi w imieniu organizatora turnieju – Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej – Tomasz Woźniak. Współorganizatorami rozgrywek są: LUKS „TIE-BREAK” Wola Krzysztoporska, Gmina Wola Krzysztoporska, Szkoła Podstawowa w Gomulinie.
Drużyny potwierdzają swój udział do 9 grudnia 2021 r. poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com.

Z kolei XIV Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka rozpoczną się o godzinie 14.30. Ich celem będzie wyłonienie reprezentacji gminy na mistrzostwa powiatu.
Organizatorem rozgrywek jest Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami Gmina Wola Krzysztoporska i Szkoła Podstawowa w Gomulinie.
Drużyny potwierdzają swój udział do 9 grudnia 2021 r. do godz. 16:00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com.

Regulaminy, karty zgłoszeniowe oraz konieczne oświadczenia w załączeniu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Regulamin Halowej Piłki Nożnej 2021 72 KB 224
2 doc Regulamin Turniej Mikołajkowy w Piłkę Siatkową 2021 72 KB 248