Zaszczep się z KGW Woźniki!

kolorowy plakat - tekst jak w treści informacji

Już 27 sierpnia (piątek) Koło Gospodyń Wiejskich Woźniki „Woźniczanki” serdecznie zaprasza na Rodzinny Piknik Woźnicki połączony z akcją szczepień.

kolorowy plakat - tekst jak w treści informacjiFestyn zorganizowany w ramach Narodowego Programu szczepień #SzczepimySię z KGW skierowany jest do wszystkich dorosłych (do 70 roku życia) mieszkańców Woźnik i okolicznych wsi, wszystkich mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska oraz powiatu piotrkowskiego, którzy chcieliby zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson& Johnson.

Mobilny punkt szczepień znajdował się będzie przy Sali OSP Woźniki (Woźniki 37) i czynny będzie od godziny 13.00 do 18.00.
A już o godzinie 15.00 rozpocznie się rodzinny piknik przygotowany przez KGW „Woźniczanki” przy wsparciu OSP Woźniki. Co przygotowano dla wszystkich którzy tego dnia odwiedzą miejscowość i zaszczepią się?
KGW zapewni gry i zabawy z animatorem, dmuchańce, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy i tatuaże, zabawy w pianie, poczęstunek i grill oraz wspólną zabawę pod gwiazdami przy rytmicznych dźwiękach serwowanych przez DJ.
Atrakcje przygotowała także OSP Woźniki, a wśród nich znajdą się: loteria fantowa, prezentacja sprzętu strażackiego, ćwiczenia na sprzęcie strażackim, smaki lata (lody, popcorn, granita itp.).
Wszelkie informacje dotyczące szczepień pod numerem telefonu 721-095-947.
Zapraszamy!