Zdrowo i rodzinnie w Budkowie-Mzurkach

Członkinie KGW a pośrodku baner informujący o szczepieniu

W niedzielę, 26 września w miejscowości Budków odbył się festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW, na którym zaszczepiło się 11 osób (każda otrzymała słodki upominek). Organizatorem było KGW Budków-Mzurki.

Zaproszenie na festyn przyjęli wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, przewodnicząca Rady Gminy Wola Krzysztoporska Małgorzata Gniewaszewska, wójt gminy Drużbice Tomasz Głowacki z przewodnicząca Rady Gminy Sylwią Stelmach-Piątkowską z rodzinami oraz OSP Woźniki i OSP Chynów.

– Pogoda była łaskawa, więc było można zrealizować wszystko, co zaplanowano. Był występ Orkiestry „Suchcice i Okolice”, dwóch solistek: Joanny Kluf i Martyny Kruk, przejażdżka wozem strażackim, pokaz pompowania wody, dmuchańce, animatorka dla dzieci, wata cukrowa, wystawa rękodzieła członkiń Koła 50+ – mówi Elżbieta Cieślak z KGW Budków-Mzurki. – Nasze panie z KGW przygotowały pyszne jedzenie dla przybyłych gości. Wszystko – jak przystało na gospodynie Budków – Mzurki – było wspaniale przygotowane, podane i smaczne. To była doskonała okazja, aby spędzić niedzielę w radosnej rodzinnej atmosferze. Wszystkim którzy uczestniczyli w pikniku, bardzo dziękujemy za obecność – dodają organizatorzy.

Fot. KGW Budków-Mzurki