Zimowe ferie z wolskim GOK-iem

Ferie zimowe nie muszą być nudne. W Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej dzieci spędzą je wyjątkowo, bezpiecznie i zdrowo.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00. Tydzień pierwszy otworzy artystyczny poniedziałek (15.02). Dzieci tego dnia mogą liczyć na warsztaty plastyczne i zajęcia muzyczne. Podczas profilaktyczno-rekreacyjnego wtorku (16.02) spotkają się z policjantem, ratownikiem, strażakiem. Będzie też zdrowa porcja ruchu. W filmową środę (17.02) odbędzie się projekcja bajki „Rekin i Lawa”, a w profilaktyczny czwartek (18.02) w sali widowiskowej GOK zagości m.in. zumba. W turystyczny piątek (19.02) dzieci czeka spora dawka ruchu na świeżym powietrzu podczas zimowego rajdu pieszego na odcinku 5 km, a po nim odpoczynek podczas projekcji bajki „Nowe szaty króla”.
Drugi tydzień ferii wolski GOK rozpocznie od „czytelniczego poniedziałku” (22.02). Po wtorkowej (23.02) projekcji bajki „Ostatni wyścig” dzieci będą mogły się poruszać podczas zajęć zumby. Artystyczna środa (24.02) poświęcona będzie „Zabawie w teatr”, a podczas sportowo-historycznego czwartku uczestnicy poznają historię gminy. Feryjne zajęcia zakończą się w piątek (26.02) spektaklem teatralnym pt. „Foszek Czyścioszek”.
Szczegółowy program ferii w załączniku.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf GOK ferie 2016 84 KB 764