„Oldboye” z Woli Krzysztoporskiej najlepsi w gminie

Za nami X Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn 5-osobowych. Najlepsza okazała się drużyna LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, która w finałach wyprzedziła LZS Rokszyce, LZS Wygodę i LZS Blizin.

Jubileuszowe mistrzostwa gminy w piłce nożnej o puchar wójta gminy Romana Drozdka rozegrano w hali sportowej ZSG w Gomulinie. Do rozgrywek eliminacyjnych zgłosiło się 70 zawodników z 7 drużyn: LZS Wygoda, LZS Rokszyce, LZS Laski, LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, LZS Blizin, LZS Mąkolice, LZS Siomki. Cztery z nich – LZS Wygoda, LZS Rokszyce, LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, LZS Blizin – awansowały do finałów, które rozegrano 10 kwietnia.

W finałach najlepiej zaprezentowała się drużyna LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, która wygrała wszystkie swoje mecze i wywalczyła puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka.
Tuż za nią znalazł się LZS Rokszyce, który odebrał puchar prezesa OZPN w Piotrowie Trybunalskim Stanisława Sipy.
Na trzecim miejscu uplasował się LZS Wygoda, otrzymując puchar przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorza Adamczyka.
Czwarte miejsce zajął LZS Blizin, który nagrodzono pucharem przewodniczącego Społecznej Sekcji Piłki Nożnej.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Rafał Mańkowski (LZS Wygoda).
Najlepszym strzelcem okazał się Emil Gleizner (LZS Blizin) – 10 bramek.
Za najlepszego piłkarza uznano Bartłomieja Woszczyka (LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska).

Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, którego pełniącym obowiązki przewodniczącym jest Tomasz Woźniak, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim i gmina Wola Krzysztoporska.
Honorowy patronat nad imprezą objął wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.