Piłkarski turniej z okazji odzyskania niepodległości

mężczyźni grają w piłkę na boisku

Już 12 listopada (w niedzielę) na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Bujnach (ul. Piotrkowska 104) rozegrany zostanie VII Międzygminny Turniej w Piłkę Nożną z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka. Drużyny muszą potwierdzić swój udział do 10 listopada 2023 r.

– Naszym celem jest popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim i uczczenie narodowego święta – mówi Tomasz Woźniak, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej, które jest organizatorem turnieju. – Spotykamy się na „Orliku” w Bujnach o godz. 10:30. Wtedy nastąpi zebranie kierowników drużyn i losowanie grup. A rozgrywki rozpoczynamy o godzinie 11:00 – dodaje.

Drużyny potwierdzają swój udział do 10 listopada 2023 r. do godz. 16:00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com.
Wpisowe obowiązuje tylko dla drużyny, w której występują uczestnicy spoza gminy Wola Krzysztoporska. Drużyna przekazuje wówczas dowolną kwotę na zbiórki charytatywne dla potrzebujących z terenu gminy Wola Krzysztoporska lub okolic z dopiskiem „Wpisowe na Turniej z Okazji Odzyskania Niepodległości”. Kierownicy pokazują przelew na odprawie.
Regulamin turnieju w załączeniu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Regulamin VII Turnieju Piłki Nożnej z okazji odzyskania niepodległości Orlik 2023 72 KB 120