Gminny Zarząd LZS ma nowego przewodniczącego

Tomasz Woźniak został nowym przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.

Tomasz Woźniak i Władysław Wawrzyńczak – nowy i “stary” przewodniczący GZ LZS
Wybory odbyły się 9 grudnia 2016 r. podczas nadzwyczajnego zjazdu delegatów Gminnego Zrzeszenia LZS gminy Wola Krzysztoporska. Tomasz Woźniak, który od marca 2016 r. był pełniącym obowiązki przewodniczącym GZ LZS, został wybrany jednogłośnie. Jaki ma plan na najbliższą przyszłość?
– Chcemy współpracować ze wszystkimi klubami i kołami LZS z terenu gminy, ale nie tylko, bo także z sołectwami i kołami gospodyń wiejskich w celu promocji sportu na terenie gminy Wola Krzysztoporska – mówi nowy przewodniczący.

Tomasz Woźniak jest byłym zapaśnikiem, zawodnikiem AKS Piotrków Trybunalski i wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski. Od lat zachęca do aktywności sportowej młodych ludzi, prowadząc zapaśniczy Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Athletic.

Teraz zastąpił na stanowisku Władysława Wawrzyńczaka, który w strukturach LZS działa od niemal 50 lat (od roku 1968) i – jak deklaruje – nadal będzie wspierał LZS (pozostaje wiceprzewodniczącym LUKS Gryf Bujny) i jego nowe władze. Między innymi dlatego temu zasłużonemu działaczowi sportowemu przyznano tytuł Honorowego Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.
Jest nowy przewodniczący, ale nie zmienił się skład zarządu GZ LZS, a w jego skład wchodzą: wiceprzewodnicząca Agata Pawlak, sekretarz Jolanta Kordowiak, członkowie – Anetta Mielczarek, Rafał Mańkowski, Marcin Przybył. Bez zmian pozostał także skład Komisji Rewizyjnej, którą tworzą: Wojciech Wieczorek, Sebastian Wadowski, Sebastian Jarząbek.

Kadencja obecnych władz potrwa do końca 2018 r.