Samorządowcy-sportowcy najlepsi w powiecie!

Mowa oczywiście o drużynie samorządowej gminy Wola Krzysztoporska, która w rozgrywkach XIX Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego wywalczyła pierwsze miejsce. Specjalne podziękowania dla zawodników wręczono 30 sierpnia podczas sesji Rady Gminy.

– Wytrwałość, zaangażowanie i siła woli potrzebne są nie tylko sportowcom, ale i samorządowcom. Łącząc te cechy, można osiągnąć doskonałe wyniki i w rywalizacji sportowej, i pracując na rzecz lokalnej społeczności, a działając drużynowo – można jeszcze więcej – mówiła, wręczając gratulacje zawodnikom przewodnicząca Rady Gminy Maria Głowacka.
Szczególne podziękowania skierowano do Błażeja Strzelczyka, który wywalczył pierwsze miejsce w powiecie także w rywalizacji indywidualnej.
Przypomnijmy, że drużynę Woli Krzysztoporskiej reprezentowali: radne Edyta Michalak i Monika Czarczyńska, wójt Roman Drozdek, zastępca wójta Mieczysław Warszada, sekretarz gminy Dominik Ambrozik, radni Marcin Olejnik i Ryszard Olejnik, przedstawiciel LZS Błażej Strzelczyk i sołtysi: Kolonii Bogdanów Rafał Zambrowicz i Rokszyc Mariusz Lasota.
Gratulujemy!