Mieszkańcy Krężnej bawili się na festynie

zdjęcie grupowe uczestników pikniku

Upalna pogoda i mnóstwo atrakcji. W niedzielę, 9 lipca w Krężnej odbył się Wakacyjny Festyn z GOK-iem zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej, KGW, OSP i sołectwo Krężna.

W gorącej aurze 30 stopni C, pięknej, słonecznej pogodzie wspólnie biesiadowali mieszkańcy wsi i przybyli goście. Dla dzieci były animacje, konkursy, zabawy i dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci. Potrawy z grilla i słodkie pyszności przygotowały panie z KGW pod wodzą przewodniczącej Aleksandry Kaudz. Druhowie OSP z kolei zorganizowali loterię fantową i pokazy ratownictwa.
Niespodzianką dla wszystkich był gościnny występ Kingi Świstak – młodej, początkującej artystki, autorki tekstów i muzyki.
– W imieniu wszystkich organizatorów festynu serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym gościom – wójtowi gminy Wola Krzysztoporska Romanowi Drozdkowi, przewodniczącej Rady Gminy Małgorzacie Gniewaszewskiej, radnej Agacie Szmalec, koordynatorce KGW Kamili Kaczorowskiej oraz wszystkim mieszkańcom wsi Krężna i innych miejscowości za wspólną zabawę, miło i przyjemnie spędzony czas. Dziękujemy też sponsorom: radnej Agacie Szmalec, Masarni Czesław Książek z Piekar, TOM-AL Tomasz Felcenloben – mówi Aleksandra Kaudz z KGW Krężna.
Na zdjęciach uczestnicy festynu plenerowego.

Fot. A. Wiktorowicz


Fot. Aleksandra Kaudz