Niech inni docenią Twój biznes!

plakat - na ciemnoniebieskim tle w otoczony białą prostkokątną obwódką napis Biznes na plus; pod spodek ktegorie konkursowe; u góry herb województwa łódzkiego i napis Łódzkie dla biznesu

Ruszył nabór do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm z naszego regionu jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne.

plakat - na ciemnoniebieskim tle w otoczony białą prostkokątną obwódką napis Biznes na plus; pod spodek ktegorie konkursowe; u góry herb województwa łódzkiego i napis Łódzkie dla biznesuGłówną ideą konkursu jest uhonorowanie firm konsekwentnie promujących pozytywny wizerunek łódzkiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej, przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu oraz stanowiących wzór funkcjonowania dla innych.
Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur w 5 kategoriach:
– Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
– Debiut Roku
– Lider Innowacji
– Eksportowy Produkt Roku
– Projekt Przyszłości

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać, wypełniając formularz za pośrednictwem strony internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

Na zgłoszenia Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego czeka do 30 czerwca 2021 r. Laureatów poznamy 28.10.2021 r. podczas Europejskiego Forum Gospodarczego.

Serdecznie zapraszamy do udziału.