Pomagają Natalce i zapraszają do współpracy

Natalka z Kacprowa ma 12 lat i choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe. Jej rodzice upatrują szansy poprawy jej zdrowia w przeszczepie komórek macierzystych, ale na tę zagraniczną operację potrzeba ok. 150 tys. zł. Pomoc w zebraniu kwoty zadeklarowało Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC, ale i wiele wspaniałych osób z Kacprowa, które najpierw zorganizowały bal andrzejkowy i dochód z niego przeznaczyły na leczenie Natalki, a teraz wciąż prowadzą licytacje na specjalnie założonej grupie na Facebooku „Natalia nasza jest”. Zachęcamy do udziału i wspomagania Natalki!

– Natalka ma niespełna 12 lat. Mieszka w Kacprowie, w gminie Wola Krzysztoporska. Od urodzenia cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe spastyczne, neurologiczny niedowład spastyczny czterokończynowy i epilepsję. Natalka nie mówi, nie chodzi, nie siedzi samodzielnie. Karmiona jest przez przezskórną gastrostomię (PEG), wymaga ciągłej rehabilitacji – informują organizujący wsparcie. – Chcemy jej pomóc zbierając pieniądze na przeszczep komórek macierzystych, który pozwoli jej poprawę zdrowia. Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC utworzyło na ten cel zbiórkę publiczną o numerze 2019/5013/OR. Każdy kto chce pomóc Natalii może dokonać wpłaty na konto nr
63 1500 1605 1216 0004 1155 0000
Z dopiskiem „Natalia nasza jest”.

– Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do licytacji na rzecz mieszkanki Kacprowa Natalii.
Oto link do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/586077011970553/ gdzie podajemy bieżące informacje o licytacjach – dodają członkowie grupy zaangażowanej w pomoc Natalce.