Pomaszerowali w Rajdzie Mikołajkowym

Niemal 200 osób przemierzyło pieszo 8-kilometrową trasę, ale było warto. Po powrocie na każdego czekała niespodzianka. 5 grudnia sprzed Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej ruszył Rajd Mikołajkowy.

Wszyscy chętni do aktywnego spędzenia czasu stawili się przed GOK-iem o godzinie 10.00, by przemierzyć trasę z Woli Krzysztoporskiej przez Kacprów, Kolonię Bogdanów (Sepna), Kacprów i z powrotem do Woli Krzysztoporskiej.
Po powrocie na piechurów czekał ciepły poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Krzysztoporskiej i niespodzianka w postaci seansu filmowego („Opowieść Wigilijna”). Ale to nie wszystko. Każda drużyna biorąca udział w rajdzie dostała dyplom, a każdy uczestnik – paczkę od Mikołaja.
– Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili – mówi radna Beata Wieczorek, która wspólnie z Aliną Banaszczyk, Grażyną Pielużek, Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej była organizatorem rajdu.
Podziękowania należą się także tym, którzy wsparli organizację przedsięwzięcia. A są to: Grzegorz i Agata Krasoniowie – właściciele Gospodarstwa Ogrodniczego w miejscowości Piaski, firma MAS POL P.P.H.U. W. Dryzek, M. i P. Jagodzińscy sp. j. z Majkowa Dużego, P.H.U TOM-AL z Woli Krzysztoporskiej, firma DRUM-CLEAN-RECYCLING sp. z o.o. z Woli Krzysztoporskiej, Janusz Stus – właściciel firmy „Sprzedaż Kruszyw” z Siomek, Jarosław Banaszczyk – właściciel firmy Benefactor i Piekarnia Danielak z Woli Krzysztoporskiej.