W Krężnej Kolonii bawili się na zakończenie wakacji

Dzieci podczas konkursu - sztafeta między słupkami

Pogoda wymarzona, frekwencja doskonała i dużo dobrej zabawy! 2 września w Krężnej Kolonii odbył się festyn na zakończenie wakacji.

Dmuchane zjeżdżalnie, lody, wata cukrowa, obwarzanki, soczki, cukierki, ciasteczka, konkursy z nagrodami, kiełbaski, swojski chleb że smalcem i ogórki to atrakcje, które zapewnili organizatorzy tej imprezy.
– Z całego serca dziękujemy darczyńcom, panom: J. Ratajczykowi, T. Wnukowi, M. Radziszewskiemu za ufundowanie nagród dla dzieci oraz pozostałym osobom, bez których tej imprezy by nie było – mówi sołtys Krężnej Kolonii Agata Szmalec. – Szczególne podziękowania należą się paniom za przygotowanie smacznych potraw i malowanie buziek oraz tatuaże dla dzieci, a panom za wszelką pomoc w przygotowaniu i sprzątaniu. OSP Krężna dziękujemy za zabezpieczenie imprezy, KSRG OSP Wola Krzysztoporska za przyjęcie zaproszenia i super atrakcję. Pani Kamili Kaczorowskiej, koordynator KGW dziękujemy, że zechciała przyjąć nasze zaproszenie i zaszczyciła nas swoją obecnością. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu jako sołtys wsi serdecznie dziękuję – dodaje Agata Szmalec.
Na zdjęciach uczestnicy festynu, dzieci podczas gier i konkursów.

Fot. Sołectwo Krężna Kolonia