Wędkowali na zakończenie roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zorganizowało dla dzieci i młodzieży konkurs wędkarski.

Zawody odbyły się 24 czerwca na stawie w miejscowości Wygoda i uczestniczyło w nich 27 osób. Rywalizowano w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy. Konkurs przebiegał we wspaniałej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Organizatorzy pomagali, doradzali, służyli radą młodszym i mniej doświadczonym wędkarzom. Nie zawsze było to konieczne, o czym świadczą wyniki konkursu.
W kategorii dziewcząt: I miejsce zajęła Basia Wochyń, która złapała największą rybę konkursu – amura o wadze 2,40 kg, II miejsce zajęła Estera Warzyńska.
Wśród chłopców: I miejsce Daniel Cejnóg, II miejsce Jakub Cejnóg, III miejsce Grzegorz Kocałek i IV miejsce Paweł Kocałek.
– Zapraszamy na zawody organizowane przez nasze koło (najbliższe dla dzieci, młodzieży i dorosłych już 15.07.2017), bo warto, by nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu na łonie natury, w urokliwym miejscu i w miłej, kulturalnej atmosferze – zachęca Jarosław Warzyński z Koła nr 35.