10 września piłkarskie mistrzostwa gminy

Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 7-osobowych o puchar wójta gminy – Romana Drozdka odbędą się 10 września 2017 na boisku LZS Laski w Ludwikowie 1.

Rozgrywki eliminacyjne rozpoczną się o godzinie 10.00. Mecz o III miejsce planowany jest na godz. 15:00, mecz o I miejsce – 15:30.
– Drużyny potwierdzają swój udział do 5 września 2017r. do godz. 16:00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com – informuje Tomasz Woźniak, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.
W turnieju wezmą udział tylko niezrzeszone drużyny LZS z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Zespół składać się powinien z 14 zawodników (na boisku gra 7 zawodników w polu, w tym bramkarz). Drużyny zostały rozlosowane na grupy i grają w systemie każdy z każdym.
Pełen regulamin turnieju i wzór kart zgłoszeniowej w załączeniu.
Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie, gmina Wola Krzysztoporska, LZS Laski, KGW Laski, sołtys sołectwa Laski, sołtys sołectwa Ludwików.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Karta zgłoszenia drużyny do PN 7 osobowej 16 KB 403
2 pdf Regulamin Piłki Nożnej 7 osobowej 2017 425 KB 420