Edukacja przedszkolna szansą na lepszy rozwój dziecka

Biało-niebieski plakat napis jak w treści

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Edukacja przedszkolna szansą na lepszy rozwój dziecka”, które odbędzie się 8 grudnia 2021 r. w godz. 11:00 – 12:00. Szkolenie odbędzie się on-line.

Biało-niebieski plakat napis jak w treści

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Poddziałania XI.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5210-webinarium-pn-edukacja-przedszkolna-szansa-na-lepszy-rozwoj-dziecka klikając przycisk „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzień przed planowanym spotkaniem (tj. we wtorek 07.12.2021 r.) wysłana zostanie wiadomość z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia oraz informacja z programu Cisco Webex o webinarium wraz z linkiem do logowania.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf program_XI.1.1 463 KB 150