Grudzień w GOK-u

W pierwszym tygodniu grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej odwiedziło kilkuset widzów, za sprawą przygotowanych specjalnie dla nich filmów i widowiska muzycznego. W środę 3 grudnia najmłodsi obejrzeli  bajkę pt. „Siedmiu krasnoludków ratuję śpiącą królewnę”, natomiast dla starszych widzów został wyświetlony film biograficzny „Bogowie”, o życiu i niezwykłych osiągnięciach wybitnego kardiologa prof. Zbigniewa Religi.1214gok1a

Natomiast w piątek 5 grudnia odbyło się widowisko muzyczne pn. „Przygody  Wilka i Zająca”, w którym wystąpili artyści z Łódzkiej Agencji Koncertowej i Teatru Edukacji.  Na widowni zasiadły dzieci wraz z opiekunami  ze Szkół i Przedszkola Samorządowego z terenu naszej gminy. Mali widzowie byli zachwyceni przygodami bajkowych bohaterów, którzy nieustannie zachęcali do wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki. W związku z tym, że przedstawienie odbyło się dzień przed mikołajkami, każdy mały uczestnik otrzymał symboliczny upominek.

Licznie zgromadzonym małym i dużym widzom dziękujemy za przybycie a wszystkich mieszkańców i sympatyków naszej gminy serdecznie zapraszamy na kolejne artystyczne wydarzenia do Gminnego Ośrodka Kultury.