Podsumowanie rundy jesiennej grup młodzieżowych LKS Wola Krzysztoporska

Młodzi zawodnicy na boisku w seledynowych koszulkach i trener w czarnym ubraniu

Zespół trampkarzy LKS Wola Krzysztoporska zakończył rundę jesienną na 4. miejscu, gromadząc 14 punktów (bramki 32-47), a młodzicy ukończyli zmagania na 5. pozycji z dorobkiem 12 punktów (bramki 29-42).

Zawodnicy siedzą pod wiatą z napisem LKS Wola; przed nimi stoi trener– Nie chcielibyśmy wyróżniać żadnego z zawodników, ponieważ wszyscy oni poczynili duże postępy przez ten okres. Oprócz wyników sportowych duży nacisk kładziemy w klubie na ogólny rozwój zawodników i dobrą atmosferę – mówią trenerzy Janusz Trzaska i Piotr Głowa. – Wiele planów popsuła nam pandemia, ale to, co udało nam się zrealizować, to przede wszystkim pozyskanie dotacji z Ministerstwa Sportu, dokończenie rozgrywek w reżimie sanitarnym, wyjazd na basen. Każdy zawodnik grupy młodzieżowej Zawodnicy na boisku podczas rozgrywekreprezentujący naszą gminę posiada dres, ortalion i dwa komplety strojów sportowych, które zapewnia mu klub bez żadnych dodatkowych opłat od rodziców, co jest teraz rzadkością – dodają trenerzy.
Drużyny trampkarzy i młodzików wznowią treningi w styczniu. W planach jest rozegranie turniejów halowych i meczów sparingowych.