Przyjedź na festyn, zaszczep się i odbierz niespodziankę!

Szczepienia z KGW

Aż w ośmiu miejscowościach na terenie gminy Wola Krzysztoporska będzie się można zaszczepić w najbliższy weekend – od piątku 24 września do niedzieli 26 września. Akcji szczepień towarzyszyć będą festyny z wieloma atrakcjami. Będą także upominki i niezwykłe niespodzianki dla zaszczepionych. Zapraszamy do sołectw: Glina, Laski, Parzniewice, Borowa, Ludwików, Piekary, Poraj, Mzurki!

Plakat KGW Glina zaprasza na festynGlina
W piątek, 24 września 2021 r. podczas festynu #SzczepimySię z KGW w Glinie będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson &Johnson w godzinach 12.00 – 17.00. – Oczywiście będzie też strefa dla dzieci (kolorowanki, zjeżdżalnia, animatorka), zabawa z DJ, prezenty dla zaszczepionych, poczęstunek przygotowany przez KGW w Glinie. Serdecznie zapraszamy – dodaje sołtys wsi Edyta Michalak.

plakat na zółtym tle KGW Laski zaprasza na festyn "Witamy złotą polską jesień"Laski
„Witamy złotą polską jesień” – pod takim hasłem odbędzie się 24 września festyn połączony ze szczepieniami w miejscowości Laski. Początek festynu o godzinie 14.00, a szczepienia w godzinach 16.00 – 21.00.
Będzie oczywiście strefa gastronomiczna przygotowana przez KGW Laski, aktywności dla dzieci, a także pokaz sprzętu OSP i zabawa przy muzyce.

plakat z zielonymi kapustami - KGW Parniewice zaprasza na festyn Jesień w kapuścieParzniewice
Już 24 września Koło Gospodyń Wiejskich w Parzniewicach serdecznie zaprasza na piknik „Jesień w Kapuście”. Początek o godzinie 14.00.
Na jesiennym pikniku królować będą dania z kapusty przygotowane przez panie z KGW. Dzieci pod okiem animatora będą tworzyć rękodzieło pod hasłem „Dary Pani Jesieni”. A – co najważniejsze – będzie się można się zaszczepić jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW. – Będziemy się bawić przy polskiej muzyce z lat 60.,70.,80. Serdecznie zapraszamy! – dodaje Justyna Herbuś, przewodnicząca KGW Parzniewice.

Plakat KGW Borowa zaprasza na festynBorowa
Na festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW zaprasza 25 września Borowa. Początek o godzinie 12.00. Mobilny punkt szczepień czynny będzie od godziny 12.00 do 17.00.
Na działce gminnej w Borowej będzie mnóstwo atrakcji, m.in.: konkursy z animatorką, wata cukrowa, popcorn, dmuchańce, bańki mydlane, tatuaże, słodkości grill, gorące dania, występ zespołu tanecznego, a także mecz siatkówki.

Plakat KGW Ludwików zaprasza na festyn ze szczepieniamiLudwików
Możliwość zaszczepienia się (od 12.00 – do 17.00), wspaniałą zabawę, kulinarne przysmaki, a nawet możliwość udziału w Narodowym Spisie Powszechnym oferuje 25 września KGW Ludwików. Festyn rozpocznie się o godzinie 12.00.
Dla dzieci będą zabawy z animatorem, kolorowe zjeżdżalnie, dla wszystkich pyszności przygotowane przez KGW „Ludwiczanki”, a dla każdej zaszczepionej osoby – upominek.

plakat na zółtym jesiennym tle - KGW Piekary zaprasza na festyn wspomnieniami jesień się zaczynaPiekary
„Wspomnieniami jesień się zaczyna…” – pod taki hasłem spotkają się 26 września mieszkańcy Piekar, by szczepić się i dokonać oficjalnego otwarcia placu zabaw z siłownią plenerową, które niedawno powstały w tej miejscowości.
Mobilny Punkt Szczepień w ramach akcji #SzczepimySię z KGW czynny będzie od godz. 13.00! Uroczyste otwarcie placu przewidziane jest o godz. 14.00.
W programie: strefa dla dzieci, poczęstunek przygotowany przez KGW Piekary, upominki dla zaszczepionych, wystawa rękodzieła, pokaz sprzętu strażackiego OSP Piekary.

plakat - KGW Poraj zaprasza na festyn rodzinny - w lte plac zabawPoraj
W sobotę, 25 września na festyn rodzinny połączony z akcją szczepień zaprasza sołectwo i KGW Poraj. Zabawa trwać będzie od godziny 11.00 do 22.00 na placu zabaw w tej miejscowości.
– Razem z sołectwem Poraj zapraszamy serdecznie na festyn połączony z otwarciem placu zabaw i siłowni, w trakcie którego będziecie mogli spróbować pysznego ciasta, zjeść chrupiącą kiełbaskę wziąć udział w dyskotece pod gwiazdami. Będzie też pokaz pierwszej pomocy i jednostki strzeleckiej. Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, więc przy okazji umożliwimy Wam zaszczepienie się przeciw Covid-19 – mówią organizatorzy wydarzenia. – Aby zachęcić do szczepień, szykujemy wspaniałą niespodziankę. Każdy, kto zaszczepi się na naszym festynie, będzie brał udział w losowaniu… No właśnie??? Zgadnijcie, co szykujemy dla szczęściarza! – zachęca KGW Poraj.

plakat - KGW Budków Mzurki zaprasza na festyn szczepimy się z KGW

Mzurki
KGW Budków Mzurki zaprasza wszystkich mieszkańców sołectwa i okolicznych miejscowości powiatu piotrkowskiego i bełchatowskiego na festyn pt. #SzczepimySię z KGW, który odbędzie się 26 września 2021 r. (niedziela) przy Domu Ludowym Sołectwa Budków-Mzurki w godzinach od 13:00 do 18:00.
W programie: szczepienie przeciw COVID-19 szczepionką Johnson & Johnson, gry i zabawy z animatorką dla dzieci, dmuchańce i brokatowe tatuaże, przejażdżka wozem strażackim dla dzieci, konkursy z nagrodami, specjały kuchni przygotowane przez członków KGW, grill, występ orkiestry Suchcice i Okolice, upominki dla zaszczepionych.