Święto Gminy: MIG rozgrzał publiczność

Sobotnie atrakcje Święta Gminy Wola Krzysztoporska stały pod znakiem muzyki – głównie tej tanecznej, a setki mieszkańców zachęcił do wspólnej zabawy zespół MIG.

W sobotę (25 maja) świętowanie rozpoczęły młode talenty – laureaci konkursów wokalnych i tanecznych oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe działające przy Gminnym Ośrodku Kultury – Bunt i The Wanted. O 17.30 uroczyście otwarli Święto Gminy Wola Krzysztoporska 2019 oraz powitali zebranych gospodarze terenu – przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Gniewaszewska oraz wójt Roman Drozdek. – To znakomita okazja, aby mieszkańcy mogli się spotkać i wspólnie bawić, abyśmy mogli podsumować nasze dokonania i żebyśmy mogli wspólnie delektować się tymi osiągnięciami, które miały miejsce w roku 2018. Piękna i malownicza gmina Wola Krzysztoporska dzisiaj się bawi, bo ma ku temu powody – mówił wójt Roman Drozdek.
Wręczono też podziękowania dla tych, którzy pomogli święto zorganizować (lista sponsorów poniżej).
Później na scenie królowała muzyka taneczna. Na początek zagrał zespół Claris, a po nim zespół Helou. Na finał pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół MIG, który zadbał nie tylko o „rodzinną” atmosferę, zagrał swoje największe przeboje, ale i znalazł czas na wspólne fotografie z fanami. Szczególnym momentem było także wspólne zdjęcie na scenie z dziewczynkami, które wylicytowały spotkanie z zespołem podczas tegorocznego finału WOŚP.
Na koniec jak zwykle nie zabrakło pokazu sztucznych ogni i dyskoteki pod gwiazdami z zespołem Red Dance.
Organizatorem Święta Gminy był Gminny Ośrodek Kultury i gmina Wola Krzysztoporska.

Sponsorzy Święta Gminy Wola Krzysztoporska 2019

Sponsorzy Główni:

Janusza Stus „Kopalnia Kruszywa” Moników
Marian Fornalik „Auto-Perfekt” z Majkowa Dużego

Pozostali Sponsorzy

PHU „TOM-AL” Tomasz Felcenloben
PPHU „EKOINŻBUD” Łukasz Stępień
„TRANS-OCHRONA SECURITY” Sp. z o.o.
Cermont Sp. z o.o.
Usługi Maszynami – Leszek Hofer
„EKO-REGION” Sp. z o.o.
„RICO” Usługi informatyczne -Robert Idzikowski

Fot. Anna Wiktorowicz