W Krzyżanowie świętowali Dzień Babci i Dziadka

Były wiersze, piosenki, tańce i wzruszające serca z życzeniami. W Szkole Podstawowej w Krzyżanowie 22 stycznia świętowano Dzień Babci i Dziadka.

Wszystkie dzieci pod kierunkiem Małgorzaty Sacińskiej, zaprezentowały piękny program artystyczny.
– Dziękujemy im za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości oraz piękne przebrania. Mogliśmy posłuchać wzruszających piosenek, ciepłych wierszy o naszych kochanych babciach i dziadkach. Uczniowie przygotowali także ciekawe układy taneczne oraz wesołe scenki – mówi opiekun dzieci.
Babcie i dziadkowie, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystość, mogli przez chwilę odpocząć, a przede wszystkim zobaczyć na scenie swoje ukochane wnuczęta. Dużo ciepłych słów pod adresem kochanych babć i dziadków wypisały dzieci na dużych, czerwonych sercach. Miło było popatrzeć, jak z uśmiechem i wzruszeniem na twarzy goście odczytywali te słowa.
Atrakcji było więc co niemiara. – A to wszystko dla was, kochane babcie i dziadkowie! Dziękujemy wam za przybycie i jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, codziennego uśmiechu oraz zadowolenia i radości z wnucząt! – dodają organizatorzy uroczystości.