Zapraszamy na sportową integrację

Strażacy zagrają w piłkę nożną, a każdy, kto zechce, może spróbować swoich sił w siatkarskich trójkach albo w konkurencji crossfitu. 8 października na boisku sportowym „Orlik” w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się Jesienny Turniej Integracyjno-Sportowy „Żyjmy zdrowo”.

Początek wspólnej zabawy o godzinie 10.00. – Chcemy integrować osoby aktywne, promować zdrowy styl życia, uczyć rywalizacji zgodnej z zasadami fair play i wspólnie spędzać czas – mówią organizatorzy przedsięwzięcia, czyli Marta Kopacka z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej i animatorzy boiska sportowego „Orlik” w Woli Krzysztoporskiej – Błażej Strzelczyk i Piotr Jagiełło.
W piłce nożnej zmierzą się jednostki OSP z terenu gminy. Rozgrywki toczyły się będą systemem pucharowym. W rozgrywkach trójek siatkarskich mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy, którzy ukończyli 15 rok życia. Gra toczyć się będzie do dwóch wygranych setów. Konkurencja ogólnorozwojowa, jaką jest crossfit, sprawdzi kondycję i siłę zawodników. W zmaganiach tych trzeba będzie wykonywać m.in.: przysiady z obciążeniem, pompki, przeskoki, bieg.
Szczegóły konkurencji w załączonym Regulaminie.
Zapraszamy!

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Regulamin Jesiennego Turnieju Integracyjno-Sportowego 37 KB 478