Kto chętny na Rajd Mikołajkowy?

Przemierzą pieszo około 8 kilometrów, ale na każdego czekać będzie niespodzianka. 5 grudnia sprzed Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej ruszy Rajd Mikołajkowy.

Wszyscy chętni do aktywnego spędzenia czasu muszą się stawić przed GOK-iem o godzinie 10.00. Wcześniej trzeba się zapisać (jest na to czas do 30 listopada) w sekretariacie Szkoły Podstawowej lub w GOK w Woli Krzysztoporskiej. Tam też należy uiścić wpłatę w wysokości 15 zł.
Trasa rajdu (ok. 8 km) wieść będzie z Woli Krzysztoporskiej przez Kacprów, Kolonię Bogdanów (Sepna), Kacprów i z powrotem do Woli Krzysztoporskiej.

– Koniec przejścia planujemy na godzinę 12.30 w domu kultury. Tam na wszystkich czekał będzie poczęstunek, mega niespodzianka, wręczenie dyplomów dla drużyn i paczki od Mikołaja dla każdego uczestnika rajdu – mówi Beata Wieczorek, która wspólnie z Aliną Banaszczyk, Grażyną Pielużek, Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej są organizatorami rajdu.
Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 16.00.
Szczegółowy regulamin w załączeniu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc REGULAMIN RAJDU MIKOŁAJKOWEGO 430 KB 586