Przedszkolaki z prezentem od prezydenta RP

Wyjątkowy prezent od prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy otrzymały maluchy z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej.

W Przedszkolu Samorządowym w Woli Krzysztoporskiej od roku szkolnego 2018/2019 realizowany jest Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała”. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz wzmacnianie poczucia radości i dumy z bycia Polakiem.
– W podziękowaniu za podjęte w ubiegłym roku działania wpisujące się w upamiętnienie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nasze przedszkole otrzymało symbol naszej tożsamości i przynależności narodowej – flagę Polski oraz list od prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z podziękowaniem za udział w projekcie, za zapał, pomysłowość i pracę włożoną w uczczenie święta odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. To wyróżnienie sprawiło społeczności przedszkolnej wielką radość i satysfakcję oraz zwielokrotniło zapał do realizacji kolejnych etapów tego patriotycznego projektu – mówi dyrektor przedszkola Ilona Wieczorek-Michalska.

Fot. Przedszkole Samorządowe w Woli Krzysztoporskiej