Tenisistki z Woli Krzysztoporskiej w finale wojewódzkim

Drużyna tenisistów z Woli Krzysztoporskiej w niebieskich koszulkach

Młodzi zawodnicy z Woli Krzysztoporskiej doskonale zaprezentowali się w półfinale wojewódzkim w ramach Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym. Dziewczęta awansowały do finału wojewódzkiego.

Półfinał wojewódzki w ramach Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym odbył się 17 listopada w Gorzkowicach. W turnieju tym po wcześniejszych eliminacjach powiatowych wystąpiła drużyna dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej.
Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w dwóch grupach po 3 zespoły. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając kolejno z SP Koluszki 3:0, SP Kunice 3:1, w półfinale pokonały SP Paradyż 3:0 i dopiero w finale uległy SP Moszczenica 0:3, zajmując bardzo dobre 2 miejsce premiowane awansem do finału wojewódzkiego.
Chłopcy natomiast w swojej grupie eliminacyjnej wygrali z SP Wójcin 3:1, wygrali z SP Komorów 3:0, w półfinale ulegli SP Tomaszów 0:3. Kilka minut później rozegrali kolejny mecz, tym razem również z SP Wójcin, wygrywając 3:1 zajęli również znakomite 3 miejsce.
Drużyna dziewcząt: Oliwia Renasik, Lena Walas, Weronika Kapiczyńska, Iga Szmalec.
Drużyna chłopców: Mikołaj Michalski, Albert Kulig, Oskar Babiarczyk, Dominik Sima.
Nauczyciele przygotowujący do zawodów: Emilia Chęcińska, Marlena Danielak, Robert Brzozowski, Hubert Zawiślak.
Gratulujemy!

Fot. SP Wola Krzysztoporska