Uwaga! Spotkania informacyjne dla mieszkańców w sprawie kolei!

tory kolejowe

Firma realizująca projekt modernizacji linii kolejowej Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa zaprasza mieszkańców na spotkania informacyjne, podczas których zostaną zaprezentowane przyjęte rozwiązania projektowe. Będzie także możliwość zadania pytań przedstawicielom Wykonawcy. Można również wyrazić opinie i przedstawić ewentualne sugestie za pośrednictwem elektronicznej ankiety, do której podajemy link.

Szanowni Państwo, Firma TPF Sp. z o.o. na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. realizuje zadanie pn.: „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa”. Projekt realizowany w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej+ do 2029 roku.

Wykonawca pragnie zaprosić mieszkańców miasta Piotrków Trybunalski, gminy Rozprza oraz gminy Wola Krzysztoporska do udziału w spotkaniach informacyjnych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane przyjęte rozwiązania projektowe, a także będzie możliwość zadania pytań przedstawicielom Wykonawcy.

 

Zakres tematyczny Termin spotkania Miejsce spotkania
Miasto Piotrków Trybunalski

Gmina Rozprza

Gmina Wola Krzysztoporska

13 maja godz.: 16:00-18:00 Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej

ul. Południowa 2,

97-371 Wola Krzysztoporska

 

Informujemy również o spotkaniach dla mieszkańców sąsiednich gmin i miast. Dedykowane spotkania dla mieszkańców:

  • Miasta Bełchatów oraz gminy Bełchatów – 14 maja w godzinach 16:00-18:00 w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie – plac Narutowicza 1A.
  • Gminy Kleszczów i gminy Kluki -15 maja w godzinach 16:00-18:00 w Sali konferencyjnej

Urzędu Gminy w Kleszczewie przy ul. Głównej 47.

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety w celu wyrażenia Państwa opinii i przedstawienia ewentualnych sugestii, które mogą pomóc w lepszym dopasowaniu infrastruktury kolejowej.

Na Państwa spostrzeżenia realizatorzy projektu czekają do 20 maja 2024 r.

 

Link do ankiety:

https://forms.gle/pstBajqwybrnGCUm9

Kod QR do ankiety:

Kolej kod QR do ankiety

 

 

 

 

 

 

 

♦Klauzula informacyjna

Udział w spotkaniach konsultacyjnych jest jednoznaczny ze zgodę na rejestrację Państwa wizerunku i głosu w celu archiwizacji przebiegu spotkań

„Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa”. Projekt
realizowany w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej+ do 2029 roku.