Zapraszamy na V Rajd Mikołajkowy

Grupa dzieci w milołajowych czerwonych czapkach
Zdjęcie archiwalne - Rajd Mikołajkowy 2015

Już 4 grudnia po raz kolejny będzie można pomaszerować w Rajdzie Mikołajkowym. Do pokonania jest trasa ok. 8 – 10 km Wola Krzysztoporska – Wygoda – Kisiele – Wola Krzysztoporska. Obowiązkowy czerwony element w stroju. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 25 listopada.

– Naszym podstawowym celem jest budowanie więzi rodzinnych poprzez rekreację, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz zdrowego trybu życia. Chcemy też uczyć orientacji w terenie i zasad ruchu drogowego i oczywiście zachęcić do wspólnej zabawy – mówi Beata Wieczorek, jedna z organizatorek rajdu.

Jak zapewniają organizatorzy, rajd odbędzie się 4 grudnia (sobota) bez względu na pogodę. – Spotykamy się na parkingu przy Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej o godz. 10.00. Start 10.15. Trasa rajdu (ok. 8 – 10 km) Wola Krzysztoporska – Wygoda – Kisiele – Wola Krzysztoporska. O Godzinie 12.30 zaplanowaliśmy koniec przejścia i spotkanie w Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej, poczęstunek, wręczenie dyplomów dla drużyn oraz prezent mikołajkowy (niespodzianka) dla wszystkich uczestników – informują organizatorzy, którymi są: Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej, GOK w Woli Krzysztoporskiej, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej, LZS w Woli Krzysztoporskiej.
Uwaga, każdy uczestnik powinien mieć widoczny czerwony akcent – np. czapka, szalik, przebranie, liczy się pomysł.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w rajdzie znajdują się w regulaminie (w załączeniu).
Zdjęcie archiwalne

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc REGULAMIN 5 RAJDU MIKOŁAJKOWEGO 402 KB 324