Stwórz mebel z recyklingu i zbierz nagrody!

Plakat wojewódzki konkurs Eko Designer Wnętrz - zielony napis, meble z recyklingu

Jeśli lubisz majsterkować i masz pomysł na stworzenie ciekawego mebla czy przedmiotu stanowiącego wyposażenie wnętrza, który będzie wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, nie czekaj! Zrealizuj swój pomysł i prześlij zgłoszenie wraz ze zdjęciami pracy na konkurs „EKO Designer Wnętrz”. Na najciekawsze pomysły czekają atrakcyjne nagrody.

Plakat wojewódzki konkurs Eko Designer Wnętrz - zielony napis, meble z recyklinguW ramach konkursu należy zaprojektować i wykonać dowolną techniką mebel lub przedmiot stanowiący wyposażenie wnętrza wykonany zgodnie z zasadą upcyklingu, który ma charakteryzować się użytecznością i funkcjonalnością. Przez upcykling należy rozumieć wykonanie produktów o wyższej wartości niż surowce do niego użyte, które opiera się na zmniejszeniu zużycia surowców naturalnych oraz ilości powstających odpadów, jak również zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej i gazu. Wytworzony w ramach Konkursu mebel lub przedmiot powinien zachować swoje właściwości użytkowe oraz funkcjonalne, a surowce użyte do wytworzenia powinny pochodzić z odzysku.

Uczestnicy Konkursu (osoby dorosłe) mogą nadsyłać prace, wykonane zgodnie z Regulaminem Konkursu, do dnia 31.05.2023 roku. Dla autorów najwyżej ocenionych prac zostaną przyznane atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej www.lodzkie.pl w zakładce ŚRODOWISKO – KONKURSY. Pytania w sprawie Konkursu można kierować na adres: wos@lodzkie.pl lub pod numer telefonu: 42 291 97 74.
W załączeniu plakat informacyjny oraz regulamin konkursu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Regulamin_EKO_designer 195 KB 56
2 pdf Zaproszenie EKO DESIGNER 400 KB 61