Uwaga rolnicy! ARiMR pomoże wypełniać wnioski o płatności (aktualizacja)

Klawiatura komputera; obok na niebieskim tle informacja: Uwaga, wnioski na dopłaty 2021 rolnicy składaja tylko w wersji elektronicznej poprzez aplikację eWniosekPlus

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 17 i 18 marca (środa i czwartek) w godz. 8:00 – 14:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) pracownicy Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą udzielać pomocy rolnikom w wypełnianiu wniosków o płatność.

Klawiatura komputera; obok na niebieskim tle informacja: Uwaga, wnioski na dopłaty 2021 rolnicy składaja tylko w wersji elektronicznej poprzez aplikację eWniosekPlus Na dole logo ARiMRW pierwszej kolejności pomoc będzie udzielana rolnikom, którzy w 2020 roku składali wnioski papierowo lub oświadczenia potwierdzające brak zmian.
Prosimy o telefoniczne umawianie daty i godziny wizyty w GOK pod nr tel. 44-616-39-82; 44-616-39-83.

W latach 2018-2020 (na podstawie ustawy z dnia 10 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw), rolnicy zamiast wniosku o przyznanie płatności na dany rok (płatności bezpośrednie i płatności obszarowe PROW) mogli składać Oświadczenie potwierdzające brak zmian w danym roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku poprzednim.
Od roku 2021 nie ma możliwości złożenia wniosku w wersji papierowej. Oświadczeń potwierdzających brak zmian w 2021 roku nie ma w ogóle, także składanych przez Internet.
Wnioski tylko poprzez stronę ARiMR: www.arimr.gov.pl
Logowanie do eWniosekPlus: https://bit.ly/3uBzuRdl