Wypromuj swoje gospodarstwo agroturystyczne!

Prowadzisz własne gospodarstwo agroturystyczne i chcesz je wypromować? Weź udział w konkursie! Województwo Łódzkie – Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich organizuje wojewódzki konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne „Weekend na wsi”.

Główną ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych gospodarstw agroturystycznych w regionie oraz popularyzacja wypoczynku na wsi. Przedsięwzięcie ma na celu zwrócenie uwagi turystów na szerokie możliwości, jakie stwarzają obszary wiejskie.
To doskonała okazja do wypromowania i zachęcenia do skorzystania z ofert turystycznych lokalnych gospodarstw. – Zależy nam na miejscach charakteryzujących się wyjątkowym klimatem, stwarzających możliwość aktywnego korzystania z dóbr natury i wyjątkowo smacznie gotujących. Docenimy również miejsca przyjazne dzieciom, dbające o odpowiednią reklamę i podtrzymujące lokalne tradycje. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody pieniężne, jedna główna – gospodarstwu, które wyjątkowo wyróżni się na tle innych i spełni wszystkie określone wymogi, siedem nagród dodatkowych oraz dwa wyróżnienia – mówią organizatorzy konkursu.
Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronach internetowych www.lodzkie.pl oraz www.lodzkie.ksow.pl.